Зворотній дзвінок Мобільна версія
Шукайте нас в соцмережах:
Facebook
Vkontakte
      Наші партнери
Конкурс малюнків до свята Івана Купала
2011-07-04 - 2011-07-07

 

Запрошуємо на конкурс малюнків до свята Івана Купала!
 
З глибини віків прийшло до нас свято Івана Купала. За народним повір'ям, у цей день відбуваються різні дива: трави і квіти набувають магічної сили, земля відкриває свої скарби, сонечко спускається з неба, щоб викупатись у річці, а опівночі вогнистим цвітом розквітає папороть — хто побачить той цвіт, той здобуде багатство і здоров'я, а хто її зірве, почне розуміти мову тварин і птахів. А  ввечері дівчата та хлопці йшли до купальського вогнища, водили хороводи, співали пісні та стрибали через велике багаття, бо вважали, що воно очищає від усього поганого. Також дівчата плели вінки, пускали їх за водою, ворожили, чи вийдуть заміж.
 
Запрошуємо Вас та Ваших дітей 7 липня 2011р. об 11:00 на конкурс малюнку до свята Івана Купала у магазин видавництва «Ранок». Діти почують цікаві розповіді про історію, традиції та звичаї проведення свята Івана Купала. А на  переможців конкурсу чекають цікаві призи.
 
 Запис на конкурс проводиться за тел.: (044) 377-73-22
 Адреса за якою проводитиметься конкурс малюнків: Київ, вул. Костянтинівська 71 (ст.м. Тараса Шевченка), магазин "Ранок".

 

© 2010-2014 Detmir.Продвижение сайтов: Leostudioразработка и поддержка:Medichi
Detmir 4.8 из 5 на основе 396 оценок.
Мобільна версіяПовна версія