Зворотній дзвінок Мобільна версія
      Наші партнери
Безкоштовні розмальовки для скачування
2012-01-17

Інтернет магазин Detmir тепер може порадувати своїх відвідувачів не тільки онлайн розмальовками, а й розмальовками, які можна скачати, роздрукувати та розмалювати олівцями, фломастерами та фарбами! Ваша дитина зможе розмалювати героїв мультфільмів діснею та мультсеріалів Вінкс та Маша і Ведмідь. Також, наш сайт пропонує розмальовки розвиваючого характеру, такі як: розмальовки по крапкам та номерам; розмальовки "Абетка" та "Рахунок", де малюк зможе не просто розмалювати букви та цифри а й розв'язати арифметичні завдання. Наші розмальовки для скачування будуть постійно поповнюватися. Найближчим часом Ви зможете скачати розмальовки на увагу та логіку, плутанина та лабіринти, феї, тачки та багато інших цікавих розмальовок для дітлахів. 

А чи знаєте Ви, чим корисні розмальовки?

Розмальовки - це не тільки розвиток дрібної моторики, це можливість діток самореалізуватися, створити, щось своїми руками, проявити і розвинути свої творчі здібності, порадувати мам, тат, бабусь і дідусів своїми новими досягненнями.
Розфарбовуючи героїв казок, дитина може відтворити пригоди, які з ними відбувалися, проявляти фантазію і доповнювати їх новими історіями. Розмальовки допоможуть малюкові з легкістю вивчити назви кольорів і поповнити свій словниковий запас, адже необхідно знати стільки слів, щоб описати весь цей творчий процес.
У формі гри Ваша дитина навчиться розрізняти предмети по групах, наприклад, розфарбовуючи яблука, малину, картоплю, моркву він навчиться розрізняти, де овочі, а де фрукти.
Тематичні розмальовки допоможуть малюкові, навчиться рахувати, вивчити абетку, розвинути логічне мислення, уяву та увагу. А головне - такі «уроки» не будуть здаватися дитині не цікавими і нудними, адже тему своїх розмальовок він завжди зможе обрати сам, нею може стати улюблений мультик, казка чи пригода, батькам залишається, тільки, правильно піднести і розкрити в потрібному напрямку цю тему.

Яндекс цитирования Цены
на компьютеры. Объявления Украины и России.
© 2010-2012 Detmir.разработка и поддержка:Medichi
Мобільна версіяПовна версія