Зворотній дзвінок Мобільна версія
Шукайте нас в соцмережах:
Facebook
Vkontakte

За параметрами знайдено 9 товарів.

Виробник:
Стать:
Вік:
Цінові категорії:
Календар 2018  Чудотворні ікони
20,00 грн.
В які дні 2018 року найбільші релігійні свята, на коли припадають пости, поминальні дні та седмиці – вся ця інформація в наших ка…
Артикул: 96817
Коментарів: 0
(0)
Календар Церковний 2018 (Св. Миколай золото)
20,00 грн.
В які дні 2018 року найбільші релігійні свята, на коли припадають пости, поминальні дні та седмиці – вся ця інформація в наших ка…
Артикул: 96816
Коментарів: 0
(0)
Календар
Артикул: 91085
Коментарів: 0
(0)
Календар Посівний садівника - городника 2017
Артикул: 91084
Коментарів: 0
(0)
Календар Церковний 2017 (Св. Миколай)
Артикул: 90497
Коментарів: 0
(0)
Календар Чудотворні ікони (Мадонна)  2017
Артикул: 90496
Коментарів: 0
(0)

Як правило, діти починають цікавитись друкованими виданнями у ранньому віці. Звичайно, спочатку це простенькі книжки казок, які мама турботливо читає вечорами, потім - розмальовки і перша абетка. Дитині необхідно втамувати свою спрагу до нової інформації, бо недостатня кількість її у дитинстві може призвести до того, що розумовий розвиток пригальмовується, а та сама тяга до знань просто зникає. Психологи стверджують, що характер дитини формується до 5 років, а з часом тільки модифікується. Тому, розвивати та розширяти кругозір дитини треба ледве не з пелюшок.

Беззаперечно, виявляти зацікавленість до друкованих видань діти можуть задовго до шкільного віку, але саме період 5-7 років вважається найбільш сприятливим до засвоєння провідної інформації. У цей період в житті дитини з'являється школа, яка допомагає батькам не тільки відкрити таланти дитини, а й направити їх у вірне русло. Як правило, ідучи вперше в школу діти сприймають це як свято, саме тому, що у цьому віці вони прагнуть подорослішати. Часто батьки використовують настінні календарі, зроблені спеціально для дітей, це вчить малюків завчасно планувати та розпоряджатися своїм часом, що є надзвичайно важливим вмінням у сучасному світі. Шкільні підручники часто є першими для дітей книгами, які вони уважно вивчають від першої до останньої сторінки, і вони є надзвичайно важливими у подальшому житті цієї людини. Це тому, що у шкільному віці дитина вперше будує власне світобачення і світосприйняття.

Крім шкільних підручників, для молодшої школи надзвичайно корисними будуть різноманітні енциклопедії чи атласи, у той час художня література навряд чи буде сприйнята дитиною. Головна задача батьків у цей період - дати дитині настільки багато знань, наскільки вони самі здатні. Але це не означає, що увесь вільний час дитина має присвячувати вивченню, повторенню матеріалу. Усі нові знання необхідно подавати у формі гри. Це допоможе зацікавити дитину, зробити процес здобування нових знань не тільки корисним, а й надзвичайно цікавим.

Крім того, у шкільному віці у більшості дітей з'являється жага до творчості. Неабияк цьому сприяє школа, адже саме там, на уроках образотворчого мистецтва, вони роблять свої перші кроки для розвитку уяви. Абсолютно не важливо, що полюбляє робити дитина - малювати, вишивати або ліпити - усі ці потяги вітальні для дитини і розвитку її креативності та творчих здібностей. Набори для творчості стануть ідеальним варіантом для батьків, які хочуть максимально підтримати усі починання маленького митця. Деякі батьки не бачать у таких починаннях нічого важливого, якщо дитина не демонструє надзвичайних талантів у творчості. У шкільному віці дітям також необхідно розвивати дрібну моторику рук, малювання, моделювання чи плетіння стане не тільки приємно, а й корисно витраченим часом.

Завжди пам'ятайте, що дитина, - якою вона б не була, - неначе свіжа глина, із неї можна виліпити що завгодно - від маленької фігурки до справжньої, прекрасної та неповторної скульптури.

Мобільна версіяПовна версія