Зворотній дзвінок Мобільна версія
Шукайте нас в соцмережах:
Facebook
Vkontakte

За параметрами знайдено 3 товарів.

Виробник:
Стать:
Вік:
Цінові категорії:
Дошка дитяча магнітна КЛАСИКА 600х400 мм різнокольорова
299,00 грн.
Одна поверхня чорна для малювання крейдою, інша ? біла магнітна (полімерне покриття) для малювання кольоровими сухостираючими або …
Артикул: 72724
Коментарів: 7
(1)
Мольберт дитячий двухсторонній ВЕЛИКИЙ
675,00 грн.
Одна поверхня чорна для малювання крейдою, інша - біла (полімерне покриття) для малювання кольоровими сухостираємими або водними м…
Артикул: 70625
Коментарів: 4
(2)
Мольберт дитячий для малювання КЛАСИКА
599,00 грн.
Одна поверхня чорна для малювання крейдою, інша - біла (полімерне покриття) для малювання кольоровими сухостираємими або водними м…
Артикул: 69974
Коментарів: 3
(6)

Купити дитячий мольберт для малювання

Мольберт являє собою підставку для розміщення на ній під час роботи холста, паперу чи інших матеріалів. Цей предмет користується попитом переважно серед художників для створення картин. Вивчаючи світ, часто малюк захоплюється та цікавиться різними професіями дорослих. Коли мова йде за художню творчість, знайомство з живописом та малюванням, дитині хочеться бути схожим на справжнього художника. А справжній майстер не працює без невід'ємної складової своєї професії - мольберту. До того ж, доведено, що проведення вільного часу за малюванням приносить людям будь-якого віку багато задоволення. Дитяче малювання може знизити втому і позбавити від стресів, дозволяє початківцю експериментувати з кольорами і лініями, вчить виражати свої почуття та швидше запам'ятовувати нову інформацію.

Доставка мольбертів по регіонам України

Після замовлення ви можете забрати мольберт самостійно у найближчому магазині. У місті Київі є можливість доставки курьєром. Для інших міст ми відправляемо мольберти через Нову пошту, або Укр. поштою. Наприклад, якщо ви мешкаете у Львові, або у будь якому іншому місті України. Зробивши замовлення ви отримаєте мольберт у Вашому відділенні нової пошти.

У наш час рішення батьків дитячий мольберт купити для малюка дуже правильне, адже таке придбання подарує не тільки багато захопливих годин малювання для дитини, але й розвиток її координаційних навичок, дрібної моторики, а також естетичного смаку. Художник-початківець завжди оцінить такий подарунок, тому що для кожної дитини одна справа - малювати на аркушах паперу в альбомі і зовсім інша, коли рука майбутнього майстра пише свою картину на відмінному полотні. Купуючи дитячі мольберти, ціна яких відрізняється доступністю, батьки можуть зробити незабутній подарунок юному художнику чи художниці, що мріє створювати шедеври.

Серед переваг такого товару:

  • доступна кожному ціна;
  • можливість розвивати мислення, наполегливість та дрібну моторику дитини;
  • наявність моделей, що своїми розмірами будуть зручні у використанні дітьми будь-якого віку;
  • легка вага, що дозволяє дитині самостійно знаходити зручну локацію для творчості;
  • гарний спосіб батькам направити творчі прояви малюка в правильне русло та запобігти проявленню художніх талантів на стінах чи інших, непередбачених для цього, поверхнях;
  • можливість замовити найбільш зручну конструкцію, що не займає багато місця, відповідно до розмірів кімнати та побажань юного художника.

Як і настінні дошки, магнітна дошка для малювання може використовуватись для вивчення букв та цифр. Наявність такого предмету в дитячій кімнаті допоможе репетитору в дошкільній підготовці малюка.

Що може бути захопливіше, ніж створення яскравих малюнків, за допомогою крейди чи маркерами? Подібне заняття може стати улюбленим проведенням вільного часу вашого малюка.

Подаруйте дитині радість та відкрийте в ній нові таланти з дошкою для малювання чи мольбертом!

Мобільна версіяПовна версія