Зворотній дзвінок Мобільна версія
Шукайте нас в соцмережах:
Facebook
Vkontakte

За параметрами знайдено 2 товарів.

Виробник:
Стать:
Вік:
Цінові категорії:
Англійська мова 4 клас.  Карп`юк Підручник.
85,00 грн.
Артикул:
Коментарів: 0
(0)
Усі уроки англійської мови Четвертий клас
50,00 грн.
Посібник розрахований на учнів 4-х класів і укладений згідно з чинною навчальною програмою. Містить 68 детальних планів-конспектів…
Артикул: АПШ14
Коментарів: 0
(0)

Англійську мову сьогодні вивчають, мабуть, всі школярі. Англійська мова дуже відрізняється від рідної, української. Саме тому дуже важливо, щоб діти за однією програмою з початку до кінця. Для 4-х класів всіх загальноосвітніх шкіл України Міністерство освіти і науки рекомендує підручники за новою програмою тільки декількох авторів: Карп'юк О. Д., Несвіт А. М., а ще Калініна Л. В. для загальноосвітніх закладів з поглибленим вивченням даної дисципліни. Обрати правильний підручник з англійської мови 4 клас - важливий крок. Слід звернути також увагу на те, що від обраного вами підручника залежить перелік інших додаткової навчальної літератури і інших друкованих видань: робочих зошитів, посібників для вивчення іноземної мова, наприклад: англійська мова 3 клас робочий зошит

Перш ніж придбати підручники з англійської мови 4 класу, дізнайтеся, який саме автор вам потрібний, та яке це має бути видання.

На нашому сайті представлені такі підручники: "Англійська мова 4 клас Несвіт", "Англійська мова 4 клас Карп’юк" та інші рекомендовані книги. Крім того, разом з підручником зручно придбати в інтернет-магазині "Англійська мова 4 клас робочий зошит" до підручників згаданих вище авторів Несвіт, Карп’юк та ГДЗ.

У цих підручниках інформація дається так, що вивчення іноземної мови стане для дитини чудовим і цікавим досвідом. Зошити допоможуть закріпити знання та практичні навички учнів.

Для вихованців четвертого класу на сайті також представлена книга до підручника "ГДЗ Англійська мова Несвіт А.", який стане незмінним помічником для вашої дитини при виконанні вправ у вигляді домашнього завдання. Відповіді, які представлені в книзі, допоможуть перевірити свої знання, а також це допоможе краще підготуватися до тестування чи контрольної роботи. Крім того, за допомогою "Готових домашніх завдань" можна швидко та якісно підготуватися до чергового уроку, на якому дитина з впевненістю зможе дати відповідь на кожне питання вчителя. Словом, ГДЗ дає учням багато переваг, виступає в ролі хорошого помічника у навчанні.

Окрім вищезгаданих підручників можна придбати й інші посібники, тренажери та довідники з англійської, які неодмінно стануть у пригоді протягом навчального року.

Посібники, зошити та книжки англійської мови за 4 клас підходять не лише учням. Ними можуть користуватися учителі та батьки, які бажають перевірити чи постійно контролювати рівень знань дитини. Замовте підручники з англійської у нашому онлайн-магазині, та допоможіть вашому школяреві легко та швидко засвоїти новий матеріал, дізнатися багато цікавого та покращити свій загальний рівень володіння англійською.

Крім того, ми пропонуємо посібники та інші методичні матеріали для інших класів, наприклад, підручники англійська мова 2 клас. Замовляйте навчальну літературу, адже ціни радують!

Мобільна версіяПовна версія