Зворотній дзвінок Мобільна версія
Шукайте нас в соцмережах:
Facebook
Vkontakte

За параметрами знайдено 1 товарів.

Виробник:
Стать:
Вік:
Цінові категорії:
Хрестоматія з української літератури
55,00 грн.
У хрестоматії подано твори фольклору та художньої літератури, визначені для додаткового читання з української літератури у 6 класі…
Артикул: Л0531У
Коментарів: 0
(0)

Загальновідомо, що для усестороннього розвитку будь-якої людини дуже важливе значення має читання, адже хороша книга викликає безліч ідей та думок, які слід добре обмізкувати. Щодо школярів, можна сказати, що вивчення шедеврів світової та української літератури також грає значну роль у вмінні правильно писати та висловлювати свої думки. Читаючи книгу, учень розширює свій кругозір та запам’ятовує як пишеться те чи інше слово. Необхідною для навчання у 6 класі є хрестоматія української літератури, яка містить повні короткі твори та найважливіші уривки з романів та повістей.

Необхідним для навчання є підручник українська література авраменко, що складається з творів та їх уривків, тестових завдань після них, запитань, які допомагають проаналізувати текст та його особливості, а також домашніх завдань. Для більш повного розуміння кожного твору знадобляться також конспекти з української літератури авраменко, в яких можна знайти інформацію про жанр, особливості, літературний рід, ідею та тему кожного твору, що вивчається протягом шкільного року.

В той час як українська література 6 клас коваленко знайомить учнів з найвидатнішими письменникам і поетами України, а також з піснями, що звучали на території країни у давнину, світова література 6 клас ніколенко розкриває літературу у більш загальному розумінні, починаючи з міфів та легенд народів світу і закінчуючи вивченням сучасних зарубіжних творів. Ви маєте змогу замовити також підручник світова література 6 клас волощук, який, крім критики та уривків з творів, містить також таблички, що допомагають краще запам’ятати матеріал; картинки, які ілюструють кожен параграф книги та різноманітні цікаві подробиці, що покликані зацікавити кожного учня читанням. Слід також зазначити, що підручник чудово структурований: автори врахували те, що шестикласникам ще досить важко сконцентруватися суто на матеріалі, який вивчається, а тому наповнили книгу цікавими та корисними рубриками. Однією з них є «Літературна кухня», що розкриває таємниці майстерності відомих письменників та поетів.

Закликаємо як батьків, так і вчителів придбати у нас на сайті якісні друковані матеріали, що допомагають краще розібратися у літературних творах різних жанрів. Будь-якому викладачеві буде значно легше проводити урок та писати його план, маючи під рукою ідеальний конспект. В той же час, кожен школяр набагато легше запам’ятовуватиме великий об’єм інформації, якщо вона буде добре структурованою та цікавою. Купіть навчальні матеріали з української літератури та відкрийте для себе таємниці найвідоміших літературних діячів та їх шедеврів.

Мобільна версіяПовна версія