Зворотній дзвінок Мобільна версія
Шукайте нас в соцмережах:
Facebook
Vkontakte

За параметрами знайдено 5 товарів.

Виробник:
Стать:
Вік:
Цінові категорії:
Атлас  Географія  Економічна і соціальна 9 клас
19,00 грн.
Зміст і структура атласу відповідають змісту і структурі навчальної програми з курсу економічної і соціальної географії України. К…
Артикул: Г900243У
Коментарів: 0
(0)
Атлас Географія 9 клас
32,00 грн.
Економічна і соціальна географія України. 9 клас
Артикул: 1062
Коментарів: 0
(1)
Географія  9 клас підручник
60,00 грн.
Підручник з географії для учнів 9 класу (2009 рік)
Артикул: 101234
Коментарів: 0
(0)
Географія: довідник комплексний
45,00 грн.
Довідник містить загальний географічний огляд земної кулі, детально розвиває вміст фізичної і економічної географії. Значна увага …
Артикул: Г3583У
Коментарів: 0
(0)
Контурні карти. Економічна і соціальна географія України. 9 клас
12,00 грн.
Пропоновані контурні карти є універсальними, тобто можуть використовуватися незалежно від того, за яким із чинних підручників викл…
Артикул: 1070
Коментарів: 0
(0)

Чіткий розподіл за розділами, наявна вступна частина, в якій пояснено основні відомості про даний підручник та навчальний предмет. Вказані умовні позначення та їх призначення у навчальному посібнику.Кожен параграф містить на початку підручника очікування від уроку та даного обсягу матеріалу. Це мотивує учнів до опрацювання тексту. Проблемні питання активізують мислення і виступають поштовхом до обдумування тексту.

Правознавство 9 клас Сутковий характеризується розміщенням після кожного підрозділу ситуацій та завдань до прочитаного. Дані задачі перевіряють повонум опанування новими даними та сприяють кращому засвоєнню через активну розумову діяльність. Таблиці використовуються для надання стиснутої інформації в структурованому вигляді. Так як навчальний матеріал краще сприймається зоровими аналізаторами, така подача матеріалу ефективному і швидкому засвоєнню.

Цікаві та нестандартні вправи подаються в якості домашнього завдання для більшої повноти засвоєння та закріплення прочитаного.Атлас з географії Тестова інформація подана доступно, чітко, послідовно, насичена історичними фактами, цікавими прикладами, близькими до читача. Завдання дпа 9 клас правознавство містять вправи, подібні до поданих в підручнику. Так як у цьому році проводяться дпа з правознавства 9 клас, завдання учня та викладача - сумлінно підготуватися до атестації. В нагоді буде саме даний підручник.

До змісту якого входять розділи з громадянської освіти, а якому зазначені основні пава та обов'язки людей. Правила та закони у суспільстві та житті учнів, закони в житті сім'ї, школяр та цивільно-правові відносини. Таким чином, весь комплекс навчального матеріалу в сукупності з підготовленими завданнями та інтерактивними технологіями навчання буде спроможний зацікавити пересічного учня. Дасть змогу укріпити базові знання з предмету, поглибить знання учнів середнього та достатнього рівня, дозволить учням високого рівня проявити особисті здібності та творчий підхід до навчання. Окремий розділ присвячений юридичним професіям. Матеріал даної частини сприяє здобуттю школярами відомостей про юридичні професії та застосування отриманих знань у житті.

Доставка підручника здійснюється оперативно та з врахуванням ваших побажань.Вартість підручника приємно вражає. Доступний та цікавий виклад навчального матеріалу (малюнки, схеми, графіки, таблиці), високоякісний папір та тверда обкладинка сприятимуть потягу до засвоєння нових знань.

Правознавство - підручник що відкриє світ правових відносин, познайомить з правами, обов'язками, законами юного громадянина. Не зволікайте, та допоможіть вашому учневі швидше поринути у цікавий світ права.

Мобільна версіяПовна версія