Зворотній дзвінок Мобільна версія
Шукайте нас в соцмережах:
Facebook
Vkontakte

За параметрами знайдено 0 товарів.

Виробник:
Стать:
Вік:
Цінові категорії:
Не знайдено жодного товару

Література – одне з найдавніших мистецтв слова, яке зародилося на світанку світової цивілізації. Вона увібрала в себе особливості давніх і сучасних мов, культури, обрядів та традицій народу. За допомогою літератури пращури допомагають нащадкам пізнати людину, суспільство, природу і навколишній світ. Література знайомить читача з характерними рисами окремої нації і цілого людства.

Українська література – справжня скарбниця історичної пам`яті нації, духовний носій генетичного коду, ідентичності народу, моральних та культурних цінностей. Це потужний чинник самоідентифікації, самозбереження та самовизнання. Письменники у своїй творчості виражали національну ідею, висвітлювали бажання самостійності української держави, виховували свідоме українство.

Починаючи з 9 класу учні вивчають літературу системно з урахуванням історико-хронологічного підходу та історико-літературного контексту. На уроках діти знайомляться з усною народною творчістю та авторськими творами, які розглядаються у контексті історичної доби, культури. На заняттях можуть використовуватись міжпредметні зв`язки. Українська та світова література 9 клас підручник – вірний помічник під час знайомства з літературними творами та теорією, яка необхідна для розуміння та аналізу прочитаного.

Для розуміння літературного процесу можуть стати у нагоді такі посібники:

  • Підручник з української літератури 9 клас Ткачук створений на основі діючої програми з урахуванням вікових, індивідуальних особливостей школярів. Цікаві рубрики видання допомагають дітям якісно засвоювати матеріал, вчать систематизувати та аналізувати отриману інформацію. Для більш детального вивчення теми учні можуть скористатись списком рекомендованої літератури, що подається після теми. Ілюстрації знайомлять учнів з культурою, побутом та традиціями українців.
  • Авраменко українська література – яскраве ілюстроване видання, яке містить теоретичний, практичний матеріал, завдання для перевірки знань у вигляді тестів, запитань. Для подачі інформації використовуються таблиці як ефективний метод подачі нової теми у систематизованому вигляді. Підручник знайомить з історією написання творів, що допомагає збагнути їхній ідейний задум.

Література дозволяє торкнутись найтонших струн дитячої душі та виховати всебічно розвинену особистість, справжнього патріота своєї держави. Видання українська література 9 клас Ткачук відкриває учням двері в захоплюючий світ літературного процесу. Придбати посібник можна як в книгарнях міста, так і в інтернет магазині за доступною ціною з доставкою в будь-яке зручне для покупця місце. Потурбуйтесь про успіхи учня з допомогою якісної книги.

Мобільна версіяПовна версія