Зворотній дзвінок Мобільна версія
Шукайте нас в соцмережах:
Facebook
Vkontakte

За параметрами знайдено 1 товарів.

Виробник:
Стать:
Вік:
Цінові категорії:
Хімія 9 клас. Зошит для лабораторних і практичних робіт
10,00 грн.
Посібник рекомендовано для використання у навчально-виховному процесі згідно з програмою, затвердженою Міністерством освіти та нау…
Артикул: Л0149У
Коментарів: 0
(2)

Пам’ятаєте як цікаво було змішувати дві прозорі речовини, а в результаті отримувати щось кольорове? Або палити різні порошки, що дають полум’я різного кольору? Усі ці чудові спогади зі шкільних років нам подарувала хімія. Сучасні діти мають доступ до будь-якої інформації в інтернеті, але все одно продовжують цікавитися реальними хімічними дослідами. Проте досліди несуть в собі і певну небезпеку. Тому потрібно спочатку дуже добре все засвоїти в теорії, а потім переходити до практики. А що дасть кращу теоретичну підготовку, ніж якісний підручник?

Чи достатньо одного підручника?

Хороший підручник, такий як, наприклад, Хімія 9 клас Черевань, дасть учню всі необхідні знання, проте цього може не вистачити. Адже найкращий спосіб засвоїти теоретичні знання в хімії – застосувати їх на практиці. Але при недостатній підготовці практика може бути небезпечною. Тому найкращий вихід – практичний зошит з хімії для 9 класу.

Навіщо потрібен зошит з хімії для 9 класу?

Робочий зошит з хімії – це чудовий спосіб перевірки знань перед застосуванням їх на лабораторних та практичних роботах. Цікаві завдання і задачі допоможуть зрозуміти вчителю, чи дійсно учень засвоїв матеріал та правила поведінки в лабораторії. Дуже часто лише після того, як учень успішно виконає усі завдання по темі, його допускають до виконання лабораторної роботи. Тому робочий зошит з хімії для 9 класу просто необхідний, щоб дитина не постраждала від того, що недостатньо ознайомилася з теоретичним матеріалом. Також на нашому сайті ви можете придбати підручники з хімії 7 клас.

Збірники готових домашніх завдань

Окрім підручників та зошитів дуже корисним матеріалом для навчання також стане збірник ГДЗ з хімії для 9 класу. Цей збірник буде корисним як для учнів, так і для їх батьків. Оскільки у збірнику докладно описано процес вирішення кожної задачі, то за його допомогою учень зможе знайти свою помилку і виправити її. Так само і батьки зможуть перевіряти домашнє завдання своїх дітей і допомагати при необхідності.

Де можна купити підручник і практичний зошит з хімії для 9 класу?

В нашому магазині ви знайдете великий асортимент різної навчальної літератури, в тому числі підручники та робочі зошити з хімії для 9 класу. Ми гарантуємо високу якість продукції та доставки товарів. Кожне ваше замовлення буде доставлено точно у строк та у повному обсязі.

Якість нашого магазину вже оцінили сотні батьків та вчителів. Крім того, завдяки прямим зв’язкам з видавництвами ми можемо гарантувати найнижчі ціни на друковану продукцію.

Купуйте підручники, робочі зошити та збірники ГДЗ з хімії для 9 класу у нас та самі переконайтеся у якості нашого сервісу.

Мобільна версіяПовна версія