Зворотній дзвінок Мобільна версія
Шукайте нас в соцмережах:
Facebook
Vkontakte

За параметрами знайдено 1 товарів.

Виробник:
Стать:
Вік:
Цінові категорії:
ЕКУ: Основи здоров`я. 8-9 клас
99,00 грн.
1. 34 конспекти усіх уроків до курсу «Основи здоров’я» у форматі doc(MicrosoftWord) 2. 30 медіа-презентацій до усіх уроків у фор…
Артикул:
Коментарів: 0
(0)

Дуже відрадно те, що в наш час в шкільну програму включений такий надзвичайно цікавий і корисний предмет, як основи здоров'я, бо немає нічого більш правильного і розумного, ніж привчати дітей стежити за своїм психічним і фізичним станом, починаючи з дитинства. Зазвичай цінність здорового способу життя пізнається лише з роками, але правильні ідеї, закладені шкільною освітою ще в дитинстві, допоможуть уникнути багатьох проблем і бути підготовленим до будь-яких складних і неоднозначних ситуацій.

Підручник основи здоров'я 8 клас Бойченко досить популярний в шкільному середовищі, тому як він відрізняється структурованістю і продуманістю кожного параграфа. Інформація тут гранично дозована. Вона подається в лаконічній формі, щоб учень міг легко засвоювати всі необхідні знання та при цьому не втомлюватися і не перенапружуватися.

Ефективності навчання додасть і основи здоров'я 8 клас робочий зошит. Зрозуміло, що всі отримані знання важливо закріплювати на практиці. Якісний і зручний робочий зошит зручно структурований, створений таким чином, щоб відпрацьовувати матеріал по розділах було легко і зручно. Навіть якщо шкільні педагоги не рекомендують дані конкретні посібники, все одно їх має сенс придбати для самостійної домашньої роботи і легкого, майже ігрового закріплення матеріалу.

Якщо вашу дитину цікавить предмет, то має сенс придбати для нього різні навчальні посібники, які відкриють матеріал в найнесподіваніших ракурсах. У кожного підручника є свої плюси або хоча б свій погляд на речі і спосіб подачі інформації. У підсумку вийде, що кожен посібник як би збагачує і доповнює попередній. Якщо школяр не цікавиться предметом, все одно має сенс придбати для нього два-три різні варіанти, щоб він читав одну і ту ж тему відразу по всьому. Так він навчиться не прив'язуватися до конкретного тексту і не залежати від конкретної стилістики викладу, а бачити суть знань, швидко і просто засвоювати їх. Такий спосіб роботи з підручниками дасть суттєву перевагу перед іншими учнями і дозволить отримувати тільки хороші оцінки. При цьому підготовка до уроків зовсім не займе багато часу.

Має сенс купити основи здоров'я 8 клас Тагліна підручник як для свого школяра, так і для цілого класу або навіть школи. Оптова покупка сильно заощадить фінанси і спростить життя. Цiна В Iнтернет-магазині буде завжди набагато приємніше і доступніше, ніж в магазинах в вашому місті в цілому. Про економію часу і говорити не варто. Легкість придбання навчальних посібників в Інтернеті абсолютно очевидна.

Зателефонуйте менеджеру для уточнення важливих питань, деталей і нюансів і роз'яснення умов доставки.

Мобільна версіяПовна версія