Шановні клієнти!

На період карантину з 18.03.2020 ми зменшили суму замовлення для безкоштовної доставки, безкоштовна доставка діє також і на акційні товари.

Безкоштовна доставка Укрпошта:
- до відділення - при замовленні на сумму від 150 грн.

Безкоштовна доставка Нова Пошта:
- до відділення - при замовленні на сумму від 600 грн.
- кур'єром до дверей - при замовленні на сумму від 800 грн.

Замовлення на суму до 100 грн. відправляються після оплати (cума замовлення + фіксована вартість доставки).
Фіксована вартість доставки Новою поштою - 40 грн. до відділення, і 70 грн. кур`єром.
Фіксована вартість доставки Укрпоштою - 25 грн. до відділення.

У зв'язку з великим навантаженням на поштові служби. Можливі затримки доставки замовлення на 1-2 дні.

За більш детальною інформацію з приводу термінів комплектації звертайтесь до операторів за телефонами вказаними на сайті.


Оплата на картку ПриватБанку здійснюється після підтвердження замовлення!

НОВА ПОШТА:
  • Оплата на картку ПриватБанку. Ви сплачуєте вартість замовлення + комісію згідно тарифів Вашого банку + доставка Нової пошти: доставка до відділення - фіксована вартість 40 грн, доставка кур'єром - 70 грн.
  • Оплата з післяплатою. При отриманні посилки у відділенні Нової пошти Ви сплачуєте вартість замовлення + вартість доставки згідно тарифу перевізника + комісію Нової пошти за перерахунок коштів (20 грн + 2% від суми).
УКРПОШТА:
  • Оплата на картку ПриватБанку. На картку Ви сплачуєте вартість замовлення + вартість доставки (фіксована вартість - 25 грн) + комісію згідно тарифів Вашого банку. У відділенні Укрпошти, додатково, нічого не оплачуєте!
  • Оплата з післяплатою. При отриманні посилки у відділенні Укрпошти Ви сплачуєте вартість замовлення + вартість доставки (фіксована вартість - 25 грн) + комісію Укрпошти за перерахунок коштів.
JUSTIN:
  • Оплата на картку ПриватБанку. Ви сплачуєте вартість замовлення + комісію згідно тарифів Вашого банку + доставка Justin (згідно тарифів перевізника).
  • Оплата з післяплатою. При отриманні посилки у відділенні Justin Ви сплачуєте вартість замовлення + вартість доставки згідно тарифу перевізника + комісію Justin за перерахунок коштів (15 грн + 2% від суми при замовленні до 200 грн або 0,5% при замовленні від 200 грн).