«90 днів літа» — це картки-тести зі шкільних предметів. Усього в книзі 90 карток: по одній на кожен день канікул. Спочатку дитина виконає тест на повторення шкільного матеріалу, а потім одразу ж перевірить себе та прочитає цікаве за темою тесту. Лише 5 хвилин на день — і школярик піде підготовленим до наступного класу.

Це мікс тренувального зошита та енциклопедії. Всього за кілька хвилин в день дитина 1, 2, 3, 4 класу зможе повторити шкільний матеріал за попередній клас і розширити кругозір. Сторінки зошитів поділені на картки, які легко відірвати, виконавши тестове завдання. А зі зворотнього боку - цікавий факт по темі картки і правильна відповідь.

1 сторінка - 1 завдання - 1 варіант відповіді = 1 день.

Повторення вивченного та пізнання нового з таких предметів як: читання, математика, природознавство, музика, мистецтво, мова, історія.

Щодня 1 завдання + цікавий факт.

ЛОГІЧНЕ МИСЛЕННЯ

Що розвиватимете?

Навички групування, виокремлення, знаходження спільної ознаки, встановлення послідовності.


АПЛІКАЦІЇ

Що розвиватимете?

Навички вирізання різних форм, розміщення форм на аркуші відповідно до малюнка. Впевнене володіння ножицями і вміння утворювати завершену композицію малюнка.

ПАЗЛИ

Що розвиватимете?

Навички конструювання, вирізання у різних напрямках, складання малюнків із частин, просторове мислення, увагу.

ТРЕНУВАННЯ ПЕРЕДПИСЬМОВИХ УМІНЬ

Що розвиватимете?

Дрібну моторику руки, ведення лінії у заданому напрямку і ритмі, що дозволить у майбутньому швидше запамятати з’єднання літер; звикнути до тривалого письма.

ДЛЯ ВПЕВНЕНОГО ВОЛОДІННЯ ОЛІВЦЕМ

Що розвиватимете?

Розвиток просторового мислення, креативного підходу, вміння фокусуватися на дії.

УВАГА

Що розвиватимете?

 • Стійкість, обяг, фокусування.
 • Концентрацію уваги.
 • Переключання уваги.

Частина 1 <<< Частина 2

Видавництво АРТ - підрозділ корпорації Ранок

Завдання з математики, читання, письма за принципом «одна сторінка – одне завдання».

КОМПЛЕКСНА ПІДГОТОВКА

Закріпляють знання цифр, фігур, математичних дій. Допомагають вивчити літери. Розвивають впевнене володіння олівцем.

Малюнки у завданнях заохочують, а не відволікають. Текст для виконання вправи подано коротко і ясно. Дитина не обмежена у творчому підході.

Тренувальні зошити

МАТЕМАТИКА

Чого навчитеся?

 • Пізнавати і називати цифри. Лічити у межах 10. Співвідносити число і цифру.
 • Порівнювати множини, визначати кількість, утворювати число.
 • Додавати й віднімати в межах 10.
 • Складати й розвязувати задачі на одну дію.
 • Визначати напрямки і положення предмета.
 • Вимірювати предмети, визначати величини.

ЧИТАННЯ, МОВЛЕННЯ

Чого навчитеся?

 • Називати літери алфавіту, добирати слова-назви на літеру.
 • Складати короткі слова за малюнками.
 • Склади слова із складів.
 • Читати слова.

ПИСЬМО

Чого навчитеся?

 • Проводити лінії не відриваючи руки до 30 с.
 • Прописувати елементи правою та лівою рукою.
 • Складати орнаменти, візерунки.
 • Прописувати елементи у межах лінії.
 • Писати друкованими літерами.

Частина 1 >>> Частина 2

Видавництво АРТ - підрозділ корпорації Ранок

Проводимо карантин з користю

Під час карантину з 18 березня 2020 року не гайте свій час дарма, проведіть його з користю для Вашої дитини!
Скористайтесь можливістю придбати товари зі знижкою до 35% та безкоштовною доставкою.
Час від часу розділи будуть поповнюватися та оновлюватись додатковими товарами. Слідкуйте за нами!

Зверніть увагу, що на період карантину до 31.03.2020 безкоштовна доставка діє також на акційні товари.

Безкоштовна доставка Укрпошта:

 • до відділення від 150 грн.
 • кур'єром від 300 грн.

Безкоштовна доставка Нова пошта:

 • до відділення від 600 грн.
 • кур'єром від 800 грн.

За більш детальною інформацію з приводу термінів комплектації звертайтесь до операторів за телефонами вказаним на сайті.


Претенденти та переможці найкращих дитячих, підліткових та родинних видань від BaraBooka та видавнитва Ранок

«BaraBooka. Простір української дитячої книги» – це проєкт із підтримки дитячого читання, перший український універсальний інформаційний ресурс про видання для дітей та підлітків.

БараБука допомагає батькам, бібліотекарям, освітянам зорієнтуватися в розмаїтті новинок дитячого книговидання. Щороку авторки та експерти вказують на яскраві дебюти та відзначають видання різних жанрів і форматів: художні та пізнавальні книжки, новинки та перевидання класики. До рекомандованих книжок від видавництва Ранок увійшли:

Константин Голубев 12 декабря 2019

Усі новинки Фабули такі захопливі, що про них можна говорити безперестану. Особливі ті, що потрапили до нашої сьогоднішньої добірки. Тож давайте розглянемо їх зблизька.

 

   Відриває нашу свіженьку добірку світовий бестселер відомого незалежного лектора, викладача і креативного тренера Юрґена Селенбахера«Креативний особистий брендинг» .
Свого часу Юрґен плідно співпрацював з такими відомими брендами як Bayer Healthcare, Coca-Cola, Durex play, Levi’s, Lego, Louis Vuitton, Adidas intenational та ін. Тож він справді розуміється на своїй справі. Основою «Креативного особистого брендингу» став курс, розроблений Селенбахером для розкриття потенціалу керівників та працівників компаній, які займаються просуванням свого бренду. В умовах стрімких змін, появи нових маркетингових інструментів, бачень та запитів кінцевого споживача саме творче мислення найчастіше стає тим «дивом», що приносить успіх! Книжка Юрґена Селенбахера допоможе вам знайти відповіді на питання, як позбутись невизначеності, перетворити креатив у дію, створити продуктивне середовище довкола себе і почати «змінювати світ» своїм брендом.
На другому місці причаїлася наступна частина шпигунського циклу «Фалько» іспанського письменника Артуро Переса-Реверте«Єва». Після першого спецзавдання пригоди найманця і ловеласа Лоренсо Фалько продовжуються. Цього разу його справа ще карколомніша за попередню. У міжнародному порту в Танжере пришвартований корабель «Маунт-Касл», завантажений сотнями тон державного золота, що прямувало з Іспанії до Радянського Союзу. Завдання Лоренсо — перехопити корабель, знешкодити ворожих агентів і переконати капітана змінити курс. Небезпека густо огортає агента Фалько з усіх сторін, адреналін зашкалює. Та коли в полі зору з’являється Єва, радянська шпигунка, яку він колись врятував від смерті, перед Лоренсо Фалько постає надскладна дилема…
Це натякає на те, що власні емоції варто вміти контролювати. Тому закриває нашу рубрику захоплива книга-праця заслуженої професорки Каліфорнійського університету Лоррети Граціано Брюнінг«Керуй гормонами щастя». Еволюція подарувала нам хоч і унікальний мозок, та дуже схожий за набором хімічних речовин з усіма іншими савцями. Досліджуючи їх, пані Брюнінг виявила, що від самого початку свого існування наш мозок завжди був схильним до негативу. Але справа не в тому, що ми дійсно хочемо почуватися погано,— навпаки, у процесі еволюції наш мозок постійно прагнув до позитивних вражень, адже саме в такий спосіб він очікує на отримання приємних відчуттів. Хоч це і парадокс, але ґрунтовно розібравшись у цих «хімічних коктейлях», авторкка виявила, що впливати на відчуття можна! І вона зрозуміла, як) Дослідження, лайфгаки і багато інших корисних порад пані Лоррета зібрала у неймовірній новинці Фабули — «Керуй гормонами щастя».


І на цій позитивній ноті кажемо, до зустрічі.

Видавництво "ФАБУЛА"


Константин Голубев 23 октября 2019

ЗНИЖКА 25% нараховується на весь асортимент при замовленні від 1000 грн.

Акція діє до 31.10.2019


Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників освіти!


Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Висловлюємо щиру вдячність за творчу та самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.

Переконані, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.

Бажаємо, щоб на шляху вас завжди супроводжували успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов!


АКЦІЯ до "Дня Вчителя"


З 03.10 до 06.10 заповнюйте анкету та ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 20% на весь асортимент.

Скористатися знижкою можна, як у роздрібних магазинах так і на сайті. При оформленні замовлення на сайті вкажіть у комментарі "Знижка 20% до Дня вчителя". 

Заповнити АНКЕТУ

З повагою, інтернет-магазин Detmir.com.ua

Умови участі у акції

1. Замов товар онлайн в інтернет-магазині detmir.com.ua

2. Обери послугу доставки Нова Пошта

3. Отримай номер експрес накладної (ЕН) посилки

4. Зареєструй ЕН на сайті promo.novaposhta.ua

Константин Голубев 13 августа 2019


3 30 серпня по 1 вересня запрошуємо в Український дім на книжкову виставку до Дня Знань «Читай.UA»!

Книжковий марафон об’єднає авторів, видавців, читачів у царині літератури, яку можна буде придбати за ціною виробника:

 • наукова й публіцистична,
 • художні книги для дорослих і дітей,
 • навчальна й довідкова,
 • періодичні й газетно-журнальні видання,
 • мистецтвознавча й музична,
 • подарункові й мистецькі альбоми.

Від Авторів і видавців будуть представлені цікаві автограф-сесії та презентації нових видань!

Програма виставки передбачає презентації шкільної та навчальної літератури, дитячих книжок. Відвідувачів гостинно зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з відомими письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

На відкритому майданчику на всіх любителів солодощів чекатиме «Фестиваль морозива» - свято дитинства та найсмачніших вражень, свято солодощів та розваг. Прекрасна можливість поласувати морозивом і солодощами та відпочити разом з усією сім’єю у самому центрі столиці.


Відкриття о 12:00 30-го серпня, завершення о 20:00 1-го вересня.

Вхід безкоштовний.

м. Київ, Український дім, вул. Хрещатик, 2

Офіційний сайт виставки www.bookexpo.in.ua