Книга "Бій за Київ" — столиця нескорених від автора Сергія Валерійовича Руденко (українською мовою)

6 июля 2023
detmir.com.ua
Книга "Бій за Київ" - столиця нескорених (українською мовою) Руденко С.В.

Книга "Бій за Київ" — столиця нескорених (українською мовою). Автор Сергій Валерійович Руденко

Книгу можливо замовити та придбати в інтернет-магазині Detmir.com.ua починаючи з 01.08.2023 року.

Про книгу "Бій за Київ"

Нова книжка українського публіциста та журналіста Сергія Руденка "Бій за Київ" з ілюстраціями Нікіти Тітова вийде друком до Дня Незалежності України від видавництва "Фабула".

Це розповідь про події російсько-української війни, а саме — про оборону Києва. Журналістська робота показує події як до початку повномасштабної війни, так і в період наступу на Київ через персональні історії. Доповнять книжку ілюстрації харківського митця Нікіти Тітова.

Книжка складається з окремих есеїв, які розгортають широку панораму оборони Києва навесні 2022 року. Руденко висвітлює не лише характер боїв за українську столицю, а й характери захисників Києва, головною дійовою особою кожного з есеїв є людина, що потрапила у вир війни.

Зі сторінок цієї книжки читачі дізнаються історії тих, хто не залишився осторонь і став на захист української столиці, про героїчне протистояння з російським ворогом на підступах до Києва. Серед героїв: Ігор Лапін, Ахтем Сеітаблаєв, Дмитро Лінькор, Андрій Хливнюк, Тетяна Чорновол, Сергій Кривоніс, брати Клички, Євген Спірін, Роман Безсмертний, Роман Ратушний, Макс Левін та інші. Короткі епізоди оборони столиці утворюють велику панораму подій початку повномасштабного вторгнення. Книжка дає уявлення не лише про характер боїв, а й про характер мільйонів українців.

“Це — книга-розповідь про тих, хто опинився у вирі російсько-української війни в Києві та в містечках і селах поблизу столиці. Книга про характер мільйонів людей, які стали на захист Києва”, – Сергій Руденко.
17 розділів книжки охоплюють аналіз подій до повномасштабного вторгнення, перші години нападу російської армії та реакцію в українській столиці, обличчя спротиву українського народу, свідчення учасників боїв та історії героїв.

Про автора книги "Бій за Київ"

Сергій Валерійович Руденко - автор

Сергій Валерійович Руденко — український публіцист, журналіст та ведучий телеканалу «Еспресо». У 2021 року в Україні вийшла його книжка «Зеленський без гриму», цю роботу у 2022 році перекладено у 25 країнах світу. Виданий у Німеччині переклад кники «Зеленський без гриму» увійшов у список бестселерів журналу Spiegel.