Мавка. Топові пропозиції сезону

27 апреля 2023
detmir.com.ua

Серія товарів "Мавка"

Недатовані тематичні щоденники Мавки

Екологічний стан навколишнього середовища турбує кожного свідомого українця, тому ми створили серію тематичних екощоденників «Мавка». Такий НЕДАТОВАНИЙ щоденник має безліч переваг. Він дозволяє занотовувати свої плани й міркування, починаючи з будь-якого дня, не чекаючи нового року. Починайте планувати та мріяти вже сьогодні! Формат щоденника ні в чому вас не обмежує й ні до чого не зобов’язує. До того ж його можна подарувати друзям на свято та навіть без приводу. Усередині багато яскравих ілюстрацій з анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» і безліч цікавої й пізнавальної інформації, що спонукає людей звернути увагу на екологічні проблеми в нашій країні (вирубання лісів, зникнення рідкісних рослин і тварин). Також на сторінках щоденника ви знайдете перелік корисних екозвичок, що стануть вам у пригоді, та цікаві пам’ятки!

Книга Лісова пісня (оригінальний текст Лесі Українки, без скорочень та адаптацій)

Книга поетеси Лесі Українки Мавка. Лісова пісня доступна в продажу вже з 20.03.2023 р.

Час минає, але ми знову і знову повертаємось до найкращих класичних творів української літератури. І сьогодні, коли так поширився інтерес до української культури, ми пропонуємо вам перечитати драму-феєрію у 3-х діях відомої письменниці й поетеси Лесі Українки «Лісова пісня». Це подарункове видання — гарний привід познайомитися з літературним шедевром у новому форматі!

Книга містить чудові кольорові ілюстрації з анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», її вирізняє вишуканий дизайн і використання новітніх технологій, що дозволять читачеві глибше поринути у фантастичний світ давнини. За посиланням або завдяки QR-коду на обкладинці можна прослухати народні волинські мелодії, які сама Леся Українка вибрала до свого твору.

Історія Мавки нікого не залишить байдужим, бо в ній розкриваються вічні теми. Це зв'язок людини із природою, боротьба добра і зла, кохання і зрада, пошук правди та справедливості.

Книга Мавка Берегиня Лісу (за сценарієм мультфільму)

Текст та ілюстрації книги Мавка Берегиня Лісу створено за мотивами мульфільму "Мавка. Лісова пісня".

Ці події відбулися багато десятиліть тому на українській землі, за Темною Горою у прадавньому Магічному Лісі, сповненому таємниць і містичних загадок. Завдяки авторам сучасного неймовірного мультфільму читач має можливість ознайомитись з дивовижною історією за мотивами твору Лесі Українки та української міфології.

Наліпки серії Мавка

На вибір пропонується чотири набори наліпок з героями анімаційного фільму "Мавка". В кожному наборі по 2 аркуші наліпок.