Політика повернення і відшкодування

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо.

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині DETMIR, звернувшись за тел. 38 (067) 449 39 65, або написавши на e-mail: info@detmir.com.ua. При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

Згідно із законодавством, при поверненні товару розрахунки з Покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент покупки. За домовленістю з Продавцем, ви також можете провести обмін на товар за тією ж вартістю або з перерахунком ціни.

Якщо товар був попередньо оплачений, але при отриманні Покупець відмовився від товару в односторонньому порядку без поважних причин, що призвело до додаткових витрат Продавця (платне зберігання, зворотна доставка), тоді повернення грошових коштів може бути проведене з вирахуванням суми додаткових витрат Продавця.

Повернення грошей

Для повернення грошей за товар, заповніть шаблон заяви на повернення коштів  на карту. 

Надішліть на пошту info@detmir.com.ua наступні документи:

  1. Заповнену заяву на повернення коштів.
  2. Копію документу підтверджуючого особистість з фото
  3. Копію ІПН(індивідуальний податковий номер)
  4. Квитанцію про проведення оплати на рахунок Продавця.
  5. Номер Вашого розрахункового рахунку (IBAN)

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.